testuj krzesla.pl

Misja:

Upowszechnianie idei zdrowego siedzenia poprzez promowanie prozdrowotnych rozwiązań w biurach, oraz uświadamianie zagrożeń, jakie niesie za sobą użytkowanie nieergonomicznych krzeseł i foteli.

Ułatwienie firmom oraz instytucjom wyboru krzeseł i foteli o wysokich walorach wzorniczych, jakościowych oraz ergonomicznych poprzez fachowe doradztwo, prezentację produktów oraz oferowanie wybranych modeli do testowania przed zakupem.

Korzyści ze współpracy z nami:

Za naszym pośrednictwem zyskujecie Państwo dostęp do bogatej oferty krzeseł i foteli europejskich producentów – głównie krajowych. Produkty pochodzą wyłącznie od znanych i uznanych partnerów co ma zagwarantować długoletnią, zdrową i bezawaryjną eksploatację potwierdzoną certyfikatami, badaniami oraz gwarancją.

Posiadamy zdobytą podczas szkoleń wiedzę z zakresu ergonomii oraz znajomości produktów, dzięki czemu łatwiej dopasujemy produkt do Państwa wymagań.  Dostawy oraz reklamacje realizujemy poprzez znaną na kontraktowym rynku mebli biurowych firmę.

Planując zakup krzeseł czy foteli, możecie Państwo, nie ruszając się z biura, zapoznać się z wybranymi produktami, udostępnić je do przetestowania pracownikom, a dzięki zebranym opiniom, wybrać najkorzystniejsze dla siebie rozwiązania.