Krzesła dostarczamy do Państwa własnym transportem oraz montujemy.
W przypadku zamówień poniżej minimum logistycznego, uzgadniamy dopłatę za usługę transportową.
Z uwagi na fakt, że nowoczesne konstrukcje krzeseł i foteli posiadają bardzo bogaty zakres regulacji, umożliwiający maksymalne dostosowanie ich parametrów do sylwetki oraz wymagań użytkownika, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego szkolenia po sprzedażowego.
Celem takiego szkolenia jest  zapoznanie użytkowników z możliwościami, jakie oferują mechanizmy zastosowane w zakupionych przez Państwa produktach. Wierzymy, że dzięki takiemu szkoleniu- prezentacji, użytkownicy chętniej wykorzystają możliwości zastosowanych mechanizmów, co przekłada się na zdrowie i efektywność w pracy.
Prowadzimy pełen serwis gwarancyjny zakupionych u nas krzeseł.
Możecie Państwo znacząco wydłużyć żywotność posiadanych w firmie krzeseł i foteli, poprzez skorzystanie z fachowych przeglądów okresowych. Zwykle po 2-3 latach użytkowania krzeseł i foteli, warto poddać je przeglądowi serwisowemu. Nawet w poprawnie zmontowanych krzesłach, pojawić się może potrzeba dokręcenia poluzowanych połączeń, uzupełnienia brakujących śrub czy usunięcie innej, drobnej usterki. Dotyczy to głównie produktów tańszych,  zbudowanych na bazie prostych mechanizmów, gdzie ustawienia zatwierdza się poprzez dokręcenie śruby mocującej.
Można u nas zamówić i zakupić części zamienne do oferowanych produktów. Oferta dotyczy głównie: podłokietników, mechanizmów,  stelaży, kółek oraz podnośników gazowych.
Nie prowadzimy sprzedaży części do produktów importowanych z Azji.
Dokonujemy napraw krzeseł i foteli poprzez wymianę uszkodzonych elementów.
Na wymienione podzespoły udzielamy półrocznej gwarancji.
Naprawiamy wyłącznie te produkty, które można przywrócić do pełnej sprawności i bezpiecznie używać po naprawie.
Nie prowadzimy serwisu produktów importowanych z Azji.